Архівні бази даних об’єктів нерухомості для ретроспективної оцінки з 2000 року по всіх сегментах ринку нерухомості України.

Ретроспективна оцінка нерухомості проводиться з метою підтвердження чи не підтвердження достовірності вартості об’єкта нерухомості, визначеної внаслідок оцінки.

   Для проведення ретроспективної оцінки нерухомості, фахівцю необхідно мати інформацію про об’єкти нерухомості, виставлені для продажу на дату минулого часу.

   Інформація про об’єкти нерухомості повинна мати основні параметри, що характеризують об’єкт оцінки:

– географічне розташування об’єкта оцінки відповідно до Державного класифікатора об’єктів адміністративно-територіального устрою України (КОАТУ);

– сегмент ринку нерухомості ( нежитлова, житлова, земельні ділянки);

– класифікація нерухомості відповідно до державного класифікатора будівель та споруд ДК018-2000.

Це великий масив даних про об’єкт оцінки, необхідний фахівцю, для використання порівняльного підходу.

   При оцінці об’єкта нерухомості в даний час, фахівець без особливих зусиль може знайти об’єкти аналоги, в профільних Інтернет ресурсах, призначених для продажу нерухомості.

   При ретроспективної оцінці об’єкта нерухомості на дату минулого часу – це нездійсненне завдання для оцінювача, якщо він не має архівної структурованої бази даних об’єктів нерухомості.

   Інформаційно-аналітичний комплекс «Olimp – News» є профільною структурованою базою даних об’єктів нерухомості.

Архівні дані про об’єкти нерухомості, що продаються в Україні, збережені по всіх сегментах ринку нерухомості з 2000 року.

  У 2013 році Державною службою інтелектуальної власності України видано свідоцтво про реєстрацію авторського права на Інформаційно-аналітичний комплекс «Olimp – News», Автор: Гусельніков Андрій Сергійович. https://olimp.net.ua/o-nas/baza-dannyh-olimp-news

   За допомогою ІАК «Olimp – News» наші замовники (судові експерти, оцінювачі, юристи) отримують дані про об’єкти аналогів, житлової чи нежитлової нерухомості по всіх сегментах ринку нерухомості України з 2000 року.

   Протягом багатьох років ФОП Гусельніков, проводить дослідження ринку нерухомості України по всіх його сегментах.

При спірних питаннях, що виникають щодо ринкової вартості об’єкта нерухомості, ФОП Гусельніков проводить дослідження, застосовуючи наукові методи: статистичного аналізу; багатофакторного аналізу; метод класифікації.

Дані дослідження дозволяють через призму статистичних даних побачити процеси, що відбуваються з ринком нерухомості, як у ретроспективі, так і зараз. Наші замовники (органи державної влади, судові експерти, оцінювачі, юристи).

   Для замовника готується індивідуальне технічне завдання, у якому прописується мета дослідження, об’єкт дослідження, предмет дослідження, методи дослідження, що дозволяє в повному обсязі вирішити всі завдання, які поставив замовник.

  Результат дослідження оформляється у друкованому та електронному вигляді, макет оформлення дослідження готується індивідуально під замовника.

Зразки досліджень

Дослідження 1
Дослідження 2