Анализ динамики рынка жилой недвижимости в Украине

 Центральний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку, клас соціальне житло в місті Київ, середньо ринкова вартість 989 $ за квадратний метр, або 27 578 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Кропивницький середньо ринкова вартість 423 $ за квадратний метр або 11795 гривень за курсом НБУ.

Західний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Львів, середньо ринкова вартість 812 $ за квадратний метр, або 22 643 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Івано-Франківськ, середньо ринкова вартість 423 $ за квадратний метр, або 11795 гривень за курсом НБУ.

Причорноморський регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Одеса, середньо  ринкова вартість 725 $ за квадратний метр, або 20217 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Херсон, середньо ринкова вартість 461 $ за квадратний метр, або 12 855 гривень за курсом НБУ.

 Північно-Східний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Харків, середньо ринкова вартість 569 $ за квадратний метр, або 15867 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Чернігів, середньо  ринкова вартість 432 $ за квадратний метр, або 12 046 гривень за курсом НБУ.

Донецько-Придніпровський регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Дніпро, середньо ринкова вартість 524 $ за квадратний метр, або 14 612 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Запоріжжя середньо ринкова 439 $ за квадратний метр, або 12 242 гривень за курсом НБУ.

Лідером підвищення середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Центральному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Черкаси +0,22 %.

Лідером підвищення середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Західному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Луцьк +0,20 %.

Лідером зниження середньої вартості квадратного метра житлової нерухомості в Причорноморському регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Херсон -1,91 %.

Лідером зниження середньої вартості квадратного метра житлової нерухомості в Північно-Східному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Суми -1,32 %.

Лідером зниження середньої вартості квадратного метра житлової нерухомості в Донецько-Придніпровському регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Запоріжжя -0,45 %.