Анализ динамики рынка жилой недвижимости в Украине

Центральний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку, клас соціальне житло в місті Київ, середньо ринкова вартість 1005 $ за квадратний метр, або 27312 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Кропивницький середньо ринкова вартість 434 $ за квадратний метр або 11794 гривень за курсом НБУ.

Західний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Львів, середньо ринкова вартість 822 $ за квадратний метр, або 22339 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Івано-Франківськ, середньо ринкова вартість 443 $ за квадратний метр, або 12039 гривень за курсом НБУ.

Причорноморський регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Одеса, середньо  ринкова вартість 733 $ за квадратний метр, або 19920 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Херсон, середньо ринкова вартість 477 $ за квадратний метр, або 12963 гривень за курсом НБУ.

 Північно-Східний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Харків, середньо ринкова вартість 581 $ за квадратний метр, або 15789 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Чернігів, середньо  ринкова вартість 447 $ за квадратний метр, або 12148 гривень за курсом НБУ.

Донецько-Придніпровський регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Дніпро, середньо ринкова вартість 541 $ за квадратний метр, або 14702 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Запоріжжя середньо ринкова 453 $ за квадратний метр, або 12311 гривень за курсом НБУ.

Лідером зростання середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Центральному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Черкаси +3,52 %.

Лідером зростання середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Західному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Хмельницький +4,81 %.

Лідером зростання середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Причорноморському регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Миколаїв +2,25 %.

Лідером зростання середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Північно-Східному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Чернігів +3,00 %.

Лідером зростання середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Донецько-Придніпровському регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто  Запоріжжя +3,42 %.