Интерактивная карта стоимости недвижимости Украины

ІНТЕРАКТИВНА МАПА ВАРТОСТІ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ «GIS OLIMPNEWS»

Інформаційно аналітичний центр «Олімп-Консалтінг» пропонує учасникам ринку нерухомості, унікальний проект національної геоінформаційної системи «GIS OLIMP-NEWS»

https://map.olimp.net.ua/

  Актуальність геоінформаційної системи (ГІС).

Активний розвиток інформаційних технологій дозволяє учасникам ринку нерухомості за допомогою геоінформаційної системи перейти на більш якісний рівень системного збору, зберігання, обробки, аналізу та візуалізації інформації про об’єкти нерухомості.

Ринок нерухомості України практично не досліджується, і як наслідок безпрецедентно інформаційно закритий. Потенційні учасники ринку нерухомості змушені по крихтах збирати розрізнену і не завжди адекватну інформацію про цікаві їм об’єктах нерухомості. Інформаційно аналітичний центр «Олімп-Консалтінг» пропонує учасникам ринку комплексно вирішити своє професійні завдання, використовуючи геоінформаційну систему «GIS OLIMP-NEWS»

 Метою проекту є розробка інформаційних технологій які дозволяють учасникам ринку нерухомості отримувати об’єктивну інформацію про стан ринку нерухомості.

Розробники проекту за допомогою прикладних наукових досліджень, вирішують завдання графічної візуалізації (географічних) даних об’єктів нерухомості і візуального сприйняття учасниками ринку короткострокових, середньострокових процесів, що відбуваються з національним ринком нерухомості.

Об’єктна сфера застосування геоінформаційної системи, національний ринок нерухомості, структурований відповідно до (КОАТУУ), Державного класифікатора об’єктів адміністративно – територіального устрою України.

Предметна область застосування геоінформаційної системи – це моніторинг вартості кв. м., нерухомості, структурованої відповідно до Державного класифікатора будівель та споруд ДК 018-2000, і методикою класифікації нерухомості (ЛЕУ), ВГО Ліга експертів України.

Структура геоінформаційної системи «GIS OLIMP-NEWS»

Об’єктно-орієнтована база даних (ООБД) «OLIMP-NEWS».

Свідоцтво про реєстрацію авторського права №1409 дата реєстрації 26.09.2013 р. Автор Гусельников Андрій Сергійович. Видане Державною службою інтелектуальної власності України.

Об’єктно-орієнтована база даних, «OLIMP-NEWS» призначена для збору, зберігання, обробки і виконання запитів про статистичних параметрах об’єктів нерухомості, в залежності від їх типів, класів і атрибутів.

Просторова база даних (БД), призначена для зберігання і виконання запитів до просторових об’єктів: точка, лінія, полігон. Просторова (БД) – це набір географічних координат (полігонів), областей, районів, міст, всередині міських житлових і нежитлових масивів.

Система управління базами даних (СКБД) – це сукупність програмних засобів, що дозволяють управляти об’єктно-орієнтованої базою даних (ООБД) і просторової базою даних (БД).

Наші партнери: органи державної влади; фінансові установи; банки; страхові компанії.

Банки і страхові компанії комплексно вирішують свої професійні завдання, з моніторингу об’єктів (застави) нерухомості по всій Україні, використовуючи:

-інтерактівние мапи вартості кв. м., житлової нерухомості (вторинний) ринок;

-інтерактівние мапи вартості кв. м., житлової нерухомості (первинний) ринок;

-інтерактівние мапи вартості кв. м., житлової нерухомості (приватні домоволодіння);

-інтерактівние мапи вартості сотки землі для будівництва та обслуговування (приватних домоволодінь);

-інтерактівние мапи вартості кв. м., торгової нерухомості;

-інтерактівние мапи вартості кв. м., офісної нерухомості;

-інтерактівние мапи вартості кв. м., адміністративних будівель і споруд;

-інтерактівние мапи вартості кв. м., виробничої нерухомості;

-інтерактівние мапи вартості кв. м., складської нерухомості;

-інтерактівние мапи вартості сотки землі для комерційного використання.

Наші партнери Суб’єкти оціночної діяльності та Ріелторські компанії, можуть без зусиль знайти об’єкт нерухомості на інтерактивній карті міста чи селища і побачити середньоринкову вартість  об’єкта.