Активность рынка недвижимости Украины статистика Минюста

ТЕНДЕНЦИІ АКТИВНІСТІ ПОПИТУ НА НЕРУХОМІСТЬ ЗА

1 КВАРТАЛ 2020 -2021 РОКУ

СТРУКТУРА ТРАНЗАКЦІЙ РИНКУ НЕРУХОМОСТІ УКРАЇНИ

      Загальна кількість транзакцій, за 1 квартал 2021 року в Україні, склала 100 714  договорів з відчуження прав власності на нерухоме майно.

У цій статистиці немає інформації про договори відчуження земельних ділянок і земельних паїв.

ВИСНОВКИ

Підводячи підсумки, активності ринку житлової нерухомості України за 1 квартал 2021 року. Констатуємо факт, що показник попиту на ринку нерухомості України зріст + 6,7 %, в порівнянні з 1 кварталом 2020 року, (статистика Міністерства юстиції України).

Завантажити звіт. Кількість транзакцій по областям України 2020 рік

Центральний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку, клас соціальне житло в місті Київ, середньо ринкова вартість 989 $ за квадратний метр, або 27 578 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Кропивницький середньо ринкова вартість 423 $ за квадратний метр або 11795 гривень за курсом НБУ.

Західний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Львів, середньо ринкова вартість 812 $ за квадратний метр, або 22 643 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Івано-Франківськ, середньо ринкова вартість 423 $ за квадратний метр, або 11795 гривень за курсом НБУ.

Причорноморський регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Одеса, середньо  ринкова вартість 725 $ за квадратний метр, або 20217 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Херсон, середньо ринкова вартість 461 $ за квадратний метр, або 12 855 гривень за курсом НБУ.

 Північно-Східний регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Харків, середньо ринкова вартість 569 $ за квадратний метр, або 15867 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Чернігів, середньо  ринкова вартість 432 $ за квадратний метр, або 12 046 гривень за курсом НБУ.

Донецько-Придніпровський регіон.

Найдорожчі квартири на вторинному ринку клас соціальне житло в місті Дніпро, середньо ринкова вартість 524 $ за квадратний метр, або 14 612 гривень за курсом НБУ.

Найдешевші квартири на вторинному ринку в місті Запоріжжя середньо ринкова 439 $ за квадратний метр, або 12 242 гривень за курсом НБУ.

Лідером підвищення середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Центральному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Черкаси +0,22 %.

Лідером підвищення середньої вартості квадратного метру житлової нерухомості в Західному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Луцьк +0,20 %.

Лідером зниження середньої вартості квадратного метра житлової нерухомості в Причорноморському регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Херсон -1,91 %.

Лідером зниження середньої вартості квадратного метра житлової нерухомості в Північно-Східному регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Суми -1,32 %.

Лідером зниження середньої вартості квадратного метра житлової нерухомості в Донецько-Придніпровському регіоні за минулі дванадцять місяців, є місто Запоріжжя -0,45 %.

Финансовая ёмкость рынка ипотечного кредитования Украины 2020 год.

За даними Міністерства юстиції України за 2020 рік, було проведене 13 597 транзакцій на ринку іпотечного кредитування житлової нерухомості.

За даними компанії Олімп-Консалтінг, фінансова ємкість ринку іпотечного кредитування житлової нерухомості склала 17 054 790 870 грн., таблиця №1.

У Львівській області житлової нерухомості, із залученням іпотечного кредитування було придбано на суму 1 162 370 789 гривень.

У Харківській області житлової нерухомості, із залученням іпотечного кредитування було придбано на суму 1 675 450 653 гривень.

В Одеській області житлової нерухомості, із залученням іпотечного кредитування було придбано на суму 1 369 519 276 гривень.

У Дніпропетровській області житлової нерухомості, із залученням іпотечного кредитування було придбано на суму 1 147 431 208 гривень.

У Київській області житлової нерухомості,  із залученням іпотечного кредитування було придбано на суму 351 997 463 гривень.

Скачать исследование «Финансовая емкость рынка ипотечного кредитования Украины 2020»

Исследование состояния рынка ипотечного кредитования

ЗМІСТ

 ВСТУПНА ЧАСТИНА                                                                                                     

 1. Активність ринку іпотечного кредитування, (кількість транзакцій) за 2015 рік, за регіональним і обласним центрам України, дані Міністерства юстиції України.

 2. Порівняльні характеристики активності ринку іпотечного кредитування 2014 -2015 р., по регіональним і обласним центрам.

3. Аналіз даних НБУ, активи банків України на 01.10.2015 рік, (кредити та заборгованість юридичних, фізичних осіб), фінансових установ які входять в І — ІІ групу банків України.

4. Аналіз статистичних даних (інформаційне аналітичного центру «Олімп — Консалтінг»), про середню вартість кв. м. нерухомості по регіональним обласним, районним центрам України.

5. Визначення фінансової ємності ринку іпотечного кредитування.

6. Ємність фінансового ринку визначається зазвичай в розрізі окремих його сегментів, а іноді — в розрізі окремих фінансових інструментів. В технічному завданні, «Олімп — Консалтінг» досліджує потенційно можливий обсяг реалізації іпотечного фінансового інструменту на регіональних фінансових ринках.

7. Порівняльні характеристики фінансової ємності ринку іпотечного кредитування 2014 -2015 р.

8. Визначення частки ринку іпотечного кредитування кожної фінансової установи які входять в І — ІІ групу банків України.

Повна версія дослідження за посиланням

https://olimp.net.ua/wp-content/uploads/doslidzhennya-ipoteka.jpg

Индексы рынка недвижимости Украины

Индексы
  • Индекс номинальных цен предложений города КиеваКиев
  • Индекс номинальных цен предложений  города ЛьвоваЛьвов
  • Индекс номинальных цен предложений  города ХарьковаХарьков
  • Индекс номинальных цен предложений города ДнепропетровскаДнепр
  • Индекс номинальных цен предложений  города Одесса
Скачать в формате pdf